Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne z aplikacjami

Drzwi zewnętrzne z aplikacjami

Wyszukane wzornictwo i niebanalne pomysły są obecne nie tylko w typowo dekoracyjnych elementach wnętrz czy dodatkach w naszym domu, ale również w przedmiotach codziennego użytku. Lustra, lampy czy drzwi mogą same w sobie stanowić małe dzieła sztuki, uzupełniać starannie naszkicowany projekt lub naszą własną wizję. Intrygujące detale pozwalają zmienić dotychczasową, konserwatywną konwencję stylistyczną i podkreślają Twój indywidualny gust. W ofercie Stalprodukt-Zamość mamy propozycje skrojone dla każdego - zapraszamy więc do puszczenia cugli wyobraźni i zamówienia drzwi stalowych z aplikacjami w oryginalnej, przyciągającej wzrok formie.

Nowoczesne, klasyczne, nietuzinkowe i efektowne - drzwi zewnętrzne z aplikacjami.

Drzwi wejściowe pełnią nie tylko swoją użytkową rolę, ale są też elementem domostwa, który codziennie nas wita i żegna, z którym obcujemy przez wiele lat każdego dnia. Aby ascetyczny, płaski prostokąt skrzydła drzwiowego wyróżniał się ciekawymi i subtelnymi dodatkami, warto rozważyć zamówienie drzwi zewnętrznych z aplikacjami. Ich dobór jest oczywiście zależny od własnych upodobań oraz ogólnej stylistyki całego budynku, ale różnorodność kombinacji pozwala idealnie dobrać aplikacje na drzwiach do całokształtu. Nowoczesne skrzydła drzwiowe, gładkie lub tłoczone, można przykładowo urozmaicić pionowymi lub poziomymi listwami ozdobnymi, łukowatymi przełamaniami prostych, geometrycznych kształtów lub finezyjnym połączeniem ozdobnych, poziomych tłoczeń z pionowymi, delikatnymi kreskami o szerokości 14mm lub 30mm. Efektownie prezentujące się jasne skrzydło drzwiowe z kontrastującymi czarnymi listwami i osłonami zamków lub klasyczne drzwi w ciemnym, stonowanym kolorze ze srebrzyście mieniącymi się aplikacjami? Wszystko jest możliwe do zrealizowania. Dobrze przemyślany wybór drzwi zewnętrznych to wspaniały dodatek ozdobny do Twojego domu, niczym elegancki krawat do garnituru lub brosza do pięknej sukni.

Perfekcyjne wykonanie i trwałość na lata, czyli drzwi z aplikacjami z naszej oferty.

Oferowane przez nas skrzydła drzwiowe z aplikacjami są wykonywane w wariantach grubości od standardowej 55 mm, przez najpopularniejsze 72mm i 85 mm aż do wersji 101 mm Mastertherm. Bogata paleta barw dostępnych w naszym konfiguratorze oraz dwa rodzaje szerokości aplikacji, czyli 14mm oraz 30mm, pozwalają na dużą swobodę wyboru. Niezależnie od podjętej decyzji masz stuprocentową pewność najwyższej jakości produktu oraz spełniania aktualnie obowiązujących norm, więc zamówione przez Ciebie zewnętrzne drzwi z aplikacjami będą nie tylko ucieleśnieniem Twoich marzeń ale też gwarantują wykonanie według bieżących standardów budowlanych. Od teraz za każdym razem naciskając klamkę i kierując wzrok na gustowne skrzydło drzwi wejściowych będziesz z uśmiechem zadowolenia doceniać słuszność podjętego wyboru oraz cieszyć się z nienagannego funkcjonowania drzwi z naszej firmy przez długie lata.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners