Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne pełne klasyczne wzory

Drzwi zewnętrzne pełne klasyczne

Frontowe skrzydła drzwiowe o klasycznym wyglądzie to wciąż bardzo popularny wybór, który doskonale sprawdza się przy różnych projektach domów oraz w roli drzwi wejściowych do mieszkań. Ich stonowany design oraz szeroki wachlarz kolorystyczny umożliwiają zastosowanie ich zwłaszcza tam, gdzie nie zależy nam na krzykliwych rozwiązaniach. Są połączeniem praktyczności, trwałości i doskonałej jakości produkcji, która jest znakiem rozpoznawczym wszystkich modeli drzwi z naszej oferty.

Jakość na najwyższym poziomie i ponadczasowy design - klasyczne drzwi zewnętrzne pełne

Pełne skrzydła drzwiowe są dostępne w wariantach z przetłoczeniami lub gładkich. Finezyjne wzory tłoczeń przełamują prostokątny kształt, nadając mu lekkości i eleganckiego sznytu. Poziome i pionowe linie układają się w oryginalne, symetryczne lub asymetryczne wzory, które można swobodnie komponować z kolorami z bogatej palety odcieni - od schludnej bieli aż po elegancki antracyt, jak również ciekawe motywy barwne, imitujące szlachetne gatunki drzew. W ofercie Stalprodukt-Zamość można odnaleźć nie tylko wiele wariantów i możliwości kombinacji, ale przede wszystkim najwyższą jakość wykonania oraz stale udoskonalane rozwiązania techniczne. Nasze wieloletnie doświadczenie i wciąż nowe pomysły pozwalają poszerzać ofertę zgodnie z najnowszymi trendami, która jednocześnie spełnia wszystkie standardy i normy budowlane. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów, by wybrane przez nich drzwi cieszyły ich swoją trwałością i funkcjonalnością przez długi czas. Zewnętrzne drzwi pełne klasyczne są dostępne w wariantach grubości skrzydła od 55 mm do 101mm oferując szerokie możliwości zastosowań do budownictwa jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego. Są wykonane z ocynkowanej blachy laminowanej o grubości 0,6 mm, wypełnione styropianem lub pianą poliuretanową i osadzone w ościeżnicy aluminiowej. Dla dbających o wyższy poziom zabezpieczeń domu czy mieszkania oferujemy opcjonalnie wkładki zamków klasy B, które będą stanowić solidne zabezpieczenie antywłamaniowe.

Stalowe czy drewniane drzwi pełne zewnętrzne - które rozwiązanie wybrać?

Stojąc przed dylematem i wyborem odpowiedniego materiału, z którego są skonstruowane skrzydła drzwiowe, warto zasięgnąć fachowych porad i wybrać rozwiązanie, które spełni oczekiwania. Drzwi stalowe z blachy ocynkowanej zapewniają wiele lat bezproblemowej eksploatacji w każdych warunkach termicznych - są najmniej podatne na zmiany temperatur, opady atmosferyczne czy pogarszający się wygląd, spowodowany silnym nasłonecznieniem i promieniowaniem UV. Stanowią optymalną barierę przed chłodem i nagrzewaniem się wnętrz podczas upalnego lata. Ich okresowa regulacja i podstawowa konserwacja nie wymaga odnawiania powłok lakierniczych czy szlifowania, jak w przypadku skrzydeł wejściowych wykonanych z drewna. Są również znacznie bardziej odporne na próby sforsowania ich przez osoby trzecie czy akty wandalizmu w porównaniu do drzwi zewnętrznych z PCV. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora i wybrania takiego wariantu drzwi zewnętrznych pełnych, który idealnie będzie odpowiadać Twojej wizji.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners