Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne przeszklone nowoczesne wzory do domu

Drzwi zewnętrzne przeszklone nowoczesne.

Spotykamy się z nimi codziennie, witają nas i mówią "do widzenia" delikatnym dźwiękiem zatrzaskiwanego zamka - drzwi zewnętrzne to cichy towarzysz życia codziennego wszystkich domowników i ich gości. Warto więc zadbać o wybór, który będzie nas cieszyć nie tylko trwałością i funkcjonalnością, ale też gustowną stylistyką. W szerokiej ofercie produktów Stalprodukt-Zamość mamy interesujące modele z przeszkleniami, prezentujące ciekawe wzornictwo i jak zawsze perfekcyjną jakość wykonania.

Nowoczesne przeszklone drzwi zewnętrzne - wpuść trochę światła do swojego domu.

Kiedy warto rozważyć drzwi zewnętrzne z dużym przeszkleniem? Jedną z największych zalet tego rodzaju skrzydeł wejściowych jest to, że wpuszczają do wnętrza więcej naturalnego światła, doświetlając korytarz czy przedpokój i pozwalając ograniczyć używanie dodatkowych źródeł oświetlenia za dnia. To znakomite rozwiązanie do pomieszczeń utrzymanych w ciemnych barwach lub niewielkich kubaturą, a w połączeniu na przykład z dużym lustrem, odbijającym naturalne dzienne światło, stworzą wrażenie większej przestronności wnętrza. Przeszklenia mogą być umieszczone w różnych konfiguracjach i wielkościach. Drzwi przeszklone o 90 cm szerokości z symetryczną szybą na środku lub asymetryczną, przysuniętą do brzegu skrzydła drzwi albo niebanalne przeszklenie w formie nieregularnego prostokąta z łukowatym bokiem? Oferta jest bardzo zróżnicowana i z pewnością spełni wymagania każdego estety. Istnieje możliwość wzbogacenia drzwi o ozdobne aplikacje oraz tłoczenia a także ciemne ramki szyb. Jedną z naszych interesujących propozycji są przeszklenia drzwiowe z ramką wykonaną z czarnego szkła - to wyrafinowany, szklany lacobel, dodający sznytu całości. Atutem zewnętrznych drzwi z przeszkleniami jest nie tylko umożliwienie swobodnego przepływu światła ale też stworzenie przytulnej, ciepłej atmosfery dzięki rozproszeniu promieni słonecznych, które będą przepięknie rozświetlać przedsionek domu.

Piękny wygląd, wysoka funkcjonalność, przystępna cena - drzwi zewnętrzne przeszklone, nowoczesne rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli masz obawy, że przeszklenie w drzwiach może negatywnie wpłynąć na ich parametry izolacyjne, proponujemy rozwiązanie z tzw. ciepłą ramką - wyposażone w takie pakiety szybowe przeszklone drzwi zewnętrzne gwarantują współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie nie gorszym, niż pełne skrzydła bez przeszkleń. To rozwiązanie, które docenią użytkownicy dbający o energooszczędność zastosowanych rozwiązań. Szyby w oferowanych przez nas drzwiach mogą mieć różne wielkości i kształty, współgrając z nowoczesnym designem budynku. Drzwi zewnętrzne z przeszkleniem bocznym lub centralnym albo nietypowymi formami eliptycznymi, a do tego coraz większa gama kolorów i wzorów - to wszystko odnajdziesz w naszym katalogu. Jasne, drewnopodobne tło, wzbogacone o czarne aplikacje i ramki oraz efektowna, duża antaba to dosłownie wejście do zupełnie innego wymiaru stylistyki. Dla tradycjonalistów też się coś znajdzie - minimalistyczne pionowe przeszklenie, osłonięte klasyczną ramką inox, dyskretnie kontrastujące z ciemniejszą kolorystyką skrzydła drzwi. Mariaż kolorów, tłoczeń i aplikacji z delikatnym pasem mlecznego szkła stworzy unikalną całość, która będzie witać Ciebie i Twoją rodzinę każdego dnia.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners