Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe producent

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe

Więcej znaczy lepiej czasem jest bardzo trafnym stwierdzeniem, a w przypadku drzwi wejściowych zyskuje na znaczeniu. Gdy chcemy wnieść do domu coś o dużych gabarytach, wstawić pokaźnych rozmiarów mebel albo ciężki sprzęt wymagający siły kilku osób, może zabraknąć dosłownie kilku centymetrów podczas próby przenoszenia go przez próg wejściowy. Wybawieniem z utrapienia mogą być drzwi stalowe zewnętrzne dwuskrzydłowe, producentem których jest Stalprodukt-Zamość. Połączenie bezsprzecznej funkcjonalności z eleganckim designem i bezkompromisową jakością wykonania zachęca do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroko otwarte na świat - nowoczesne drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe

Eleganckie i modne kolory, ciekawe wzory, kilka wariantów tłoczeń i opcjonalne przeszklenia - wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom, można wygodnie oraz łatwo skonfigurować na naszej stronie internetowej i zamówić wariant spełniający oczekiwania. Doskonałe materiały idą w parze z precyzją wykonania, zapewniając wieloletnią trwałość i sprawne działanie skrzydeł drzwi. Ocynkowana blacha jest niewrażliwa na czynniki korozyjne, a trwałe barwy i wzory nie tracą na urodzie wystawione na działania czynników atmosferycznych. Świetne parametry izolacji termicznej i akustycznej oraz lekko działające zamki sprawiają, że drzwi spełniają wszystkie standardy i normy budowlane, a także wymagania funkcjonalne.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe składają się z wybranego zestawu skrzydła czynnego i biernego, z czego to drugie jest możliwe do wykonania w szerokościach z zakresu od 20 cm do 102 cm. Ponadczasowa estetyka to mariaż barw i elementów ozdobnych, osłony zamków i klamek oraz ramki szyb w kolorze klasycznej czerni bądź eleganckiego inox, a także możliwość wykonania przeszklenia również w skrzydle biernym powyżej szerokości 35 cm.

Drzwi zewnętrzne do domu - dwuskrzydłowe sprawdzą się lepiej?

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe drewniane kojarzą się z zabytkowymi budynkami, w których takie szerokie wrota wpuszczały gości do wnętrza. Współczesna interpretacja tego założenia wygląda trochę inaczej, jako że drzwi stalowe oferują więcej zalet - są trwalsze, mnie kłopotliwe w konserwacji i regulacji, a także oferują rozbudowane możliwości konfiguracji. Oczywiście poza funkcjonalnością takie podwójne drzwi po prostu doskonale wyglądają w połączeniu z nowoczesnymi projektami domów o dużej kubaturze i są jednym z modniejszych rozwiązań ostatnich lat. Swoim stylem nawiązują do rozwiązań znanych choćby z dworków szlacheckich i pałacyków, toteż idealnie komponują się z architekturą wzorującą się na takich właśnie budowlach. Ponadczasowe drzwi metalowe zewnętrzne dwuskrzydłowe stanowią więc propozycję, którą warto rozważyć również poza aspektami czysto praktycznymi.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners