Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne przeszklone z aplikacjami

Drzwi zewnętrzne przeszklone z aplikacjami.

Klasyczne wzory, najlepsza jakość wykonania, bogata gama wzorów i kolorów oraz subtelna szklana wstawka do pełnego skrzydła drzwi - oto zestaw cech, które charakteryzują oferowane w Stalprodukt-Zamość zewnętrzne drzwi przeszklone z aplikacjami. Zapoznaj się z oryginalnymi i modnymi rozwiązaniami i zamów model odpowiadający Twoim potrzebom.

Wpuść do środka słoneczny blask, by rozweselić wnętrze – zewnętrzne drzwi przeszklone.

Wszystkie atuty produkowanych w naszej firmie zewnętrznych drzwi stalowych odnajdziesz również w wariantach z aplikacjami i przeszkleniem skrzydła drzwiowego. Z jednej strony gwarantowana najwyższa jakość i trwałość produktu, sprawdzone i nieustannie udoskonalane rozwiązania, a z drugiej przyciągające wzrok zdobienia oraz przeszklenie, dzięki któremu Twój korytarz wejściowy czy wiatrołap zyska więcej naturalnego, dziennego światła. Geometryczna gra pionowej wstawki szklanej, umieszczonej symetrycznie pośrodku skrzydła lub przesuniętej bliżej klamki oraz poziomych listew, tworzących zgrabną całość, to estetyczna harmonia i ponadczasowe piękno. Drzwi zewnętrzne z przeszkleniami i aplikacjami, podkreślonymi klasyczną ramką inox lub szlachetną czernią, wyglądają wyśmienicie i do swoich niezaprzeczalnych walorów funkcjonalnych dodają nutkę elegancji oraz wyważonego stylu. Można skonfigurować kontrastowe, żywe barwy, na przykład chłodną biel skrzydła z czarnymi ramkami przeszklenia lub wyrazistą czerwień z delikatnie połyskującym srebrzystym obramowaniem. Wybrane przeszklenie w wariantach szyby matowej, reflex lub lustra weneckiego nie tylko nadaje optycznej lekkości skrzydłu wejściowemu, ale równocześnie przepuszcza miły, dzienny blask do wnętrza, doświetlając je i ograniczając konieczność stosowania sztucznych źródeł światła za każdym razem, gdy wychodzimy lub wracamy do domu. Pełna użyteczność plus dodatkowy aspekt estetyczny to propozycja dla osób, które cenią sobie przemyślane rozwiązania.

Solidne, trwałe i ergonomiczne – drzwi zewnętrzne przeszklone z aplikacjami.

Jeśli korytarz wejściowy, wiatrołap czy przedpokój są pozbawione okien, mroczne i ciasne, to warto pomyśleć nad wyborem drzwi wejściowych z szybą, która daje swobodną drogę dla światła ale jednocześnie jest barierą dla uciekającego z domu ciepła. Nowoczesne rozwiązania, które oferują nasze drzwi zewnętrzne przeszklone z aplikacjami, czyli tzw. ciepłe ramki, gwarantują, że parametr przenikalności cieplnej nie ulegnie pogorszeniu. Pakiety szybowe w drzwiach o grubości 72 mm to ukłon w stronę szukających energooszczędnych rozwiązań, ograniczających niepotrzebne straty ciepła które zawyżają rachunki za ogrzewanie. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i przebierania wśród wielu możliwości konfiguracji, by stworzyć zewnętrzne drzwi przeszklone z aplikacjami, które spełnią marzenia.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners