Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne pełne nowoczesne wzory

Drzwi zewnętrzne pełne nowoczesne

Klasyczne, pełne skrzydła drzwiowe to nieustannie jedna z najchętniej wybieranych opcji jeśli chodzi o drzwi wejściowe do naszego domu czy mieszkania. Stanowią świetny kompromis pomiędzy trwałością, ceną i praktycznością, dodając jeszcze ponadczasowość i funkcjonalność tego rozwiązania. W naszej stale rozwijanej ofercie można bez trudu odnaleźć i skomponować pasujący nam stylistycznie oraz kolorystycznie wariant, warto więc zapoznać się z katalogiem i wybrać nowoczesne, pełne drzwi zewnętrzne, dopasowane do projektu architektonicznego każdego domu.

Wspaniały design i najwyższa jakość wykonania – nowoczesne aluminiowe drzwi zewnętrzne pełne.

Klasyczne rozwiązanie to niekoniecznie nudny projekt – pomysłowe wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna i różne warianty przetłoczeń dostępnych w katalogu drzwi Stalprodukt-Zamość sprawiają, że swobodnie dopasujemy je do wszystkich aranżacji. Wybierając w bogactwie kolorów, od jasnego dębu przez ciemne orzechowe tonacje aż po modne antracyty, możesz zamówić wymarzone wejściowe drzwi, które będą cieszyły oczy każdego dnia i zostaną prawdziwą wizytówką Twojego domu. Interesująco prezentują się również wyraziste kolory czerwieni, zieleni czy ciemnego niebieskiego lub minimalistyczna, schludna biel. Do zestawu niebanalnych barw dodajemy jeszcze ciekawe opcje tłoczeń, tworzących klasyczne pionowe lub poziome linie albo asymetryczne, intrygujące wzory. W parze z wyszukaną kolorystyką i ponadczasową elegancją, jaka charakteryzuje nasze zewnętrzne drzwi aluminiowe pełne, idzie ich najwyższa jakość wykonania i nowoczesność rozwiązań, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie i nieustannie wprowadzane innowacje. Wszystko po to, by cieszyły przez lata swoją niezawodnością i doskonałą funkcjonalnością. Dostępne w wariantach grubości skrzydła od 55 mm do 101mm oferują mnogość opcji montażu i zastosowań, które zapewniają niemal nieograniczony wybór. Skrzydła drzwi są wykonane z ocynkowanej blachy laminowanej o grubości 0,6 mm, wypełnione styropianem lub pianą poliuretanową i osadzone w ościeżnicy aluminiowej, która w wersjach o niskim współczynniku przenikalności cieplnej jest dodatkowo ze specjalną przekładką termiczną. To zestaw sprawdzonych rozwiązań, gwarantujących satysfakcję z użytkowania drzwi przez lata, świetne parametry izolacji termicznej i odporność na warunki atmosferyczne. Dostępne opcjonalnie wkładki zamków klasy B stanowią solidne zabezpieczenie przed próbami włamań i sforsowania zamków.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne pełne PCV , a może stalowe lub drewniane – jakie rozwiązanie będzie najlepsze?

Poszukując optymalnych pod kątem trwałości modeli, jakie obecnie oferuje rynek oraz drzwi dających nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też gwarancję długowieczności możemy wahać się nad decyzją, jakie do swojego domu lub mieszkania zastosować: drzwi PCV zewnętrzne, pełne drzwi aluminiowe czy może tradycyjne drewniane? Kładąc na szalę wady i zalety każdego z tych materiałów konstrukcyjnych z pewnością przewaga i uniwersalność oferowanych przez nas produktów umożliwia wybór skrzydła wejściowego, który będzie służyć nam latami, zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz bezproblemową eksploatację, łatwą konserwację oraz regulację. Dlatego polecamy drzwi aluminiowe zewnętrzne pełne, cena których stanowi przystępną propozycję dla poszukujących trwałych, solidnych oraz rozsądnych kosztowo rozwiązań. W naszej ofercie są dostępne do skonfigurowania i zamówienia wedle własnych upodobań i potrzeb. Zapoznaj się z możliwościami kolorystycznymi oraz dodatkowymi opcjami do danych modeli drzwi i wybierz wariant idealnie komponujący się z architekturą Twojego domu.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners