Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne z naświetlami- Stalprodukt Zamość

Drzwi zewnętrzne z naświetlami

Eleganckie i ponadczasowe drzwi zewnętrzne z naświetlami są propozycją dla osób, które poszukują rozwiązań doskonałych zarówno od strony funkcjonalnej, jak też estetycznej. Są interesującą opcją do zastosowania w różnych stylach architektonicznych, a kilka różnych konfiguracji rozmieszczenia naświetli sprawia, że można dostosować je do otworów drzwiowych o różnych wielkościach, na przykład zamiast tradycyjnych drzwi dwuskrzydłowych. Uzyskany dzięki nim efekt doświetlenia wnętrza korytarza wejściowego czy też przedsionka naturalnym, dziennym światłem zupełnie odmieni oblicze tego zazwyczaj ciemnego pomieszczenia. Jest to doskonały pomysł zwłaszcza wówczas, gdy nie ma w nim żadnego okna, a ubieranie się bądź powrót do domu związany jest zawsze z używaniem sztucznego źródła światła. Przyjemnie rozproszona poświata rozweseli wnętrze i nada mu przytulnego klimatu, a iluzja większej przestrzeni sprawi, że zyska w oczach zarówno domowników, jak i odwiedzających nas gości. W naszej ofercie można wybrać wariant, który doskonale dopasuje się pod względem stylu i kolorystyki do projektu architektonicznego każdego domu, a przy tym zapewni jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Więcej światła, więcej przestrzeni, więcej optymizmu - drzwi zewnętrzne z naświetlami

Ponadczasowe wzornictwo, szeroki wybór wśród różnych zestawień kolorystycznych, kilka wariantów przetłoczeń dostępnych w katalogu drzwi wejściowych Stalprodukt-Zamość pozwalają swobodnie dopasować je do indywidualnego gustu. Można wybierać w bogatej gamie kolorów, od niewinnej bieli przez ciemne, orzechowe odcienie aż po elegancką czerń i zamówić wymarzone wejściowe drzwi z naświetlami, które staną się prawdziwą wizytówką Twojego domu, witającą Cię każdego dnia. Drzwi zewnętrzne z naświetlami sprawdzają się w różnych stylach architektonicznych, rewelacyjnie prezentują się zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak również przy współczesnych adaptacjach budynków o klasycznej architekturze. Doświetlenie wnętrza sprawi, że przedsionek czy też hol wejściowy diametralnie zmieni swoje oblicze i zyska przyjazny charakter. Oprócz interesujących barw skrzydeł drzwi można też dobrać do nich eleganckie tłoczenia oraz antaby, osłony zamków i klamki w kolorze czarnym bądź inox, co poszerza możliwości zamawiania wariantów skrojonych na każdy gust. Drzwi zewnętrzne z naświetlami górnymi są wykonane z ocynkowanej blachy laminowanej o grubości 0,6 mm, wypełnione styropianem lub pianą poliuretanową i osadzone w ościeżnicy aluminiowej, która w wersjach o niskim współczynniku przenikalności cieplnej jest dodatkowo ze specjalną przekładką termiczną. Taki zestaw sprawdzonych rozwiązań gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania drzwi przez długie lata.

Nasze produkty posiadają świetne parametry izolacji termicznej oraz akustycznej i odporność na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Nie poddają się korozji i zapewniają trwałość kolorów, które nie blakną i nie matowieją pod wpływem słonecznego promieniowania UV. Opcje montażu oraz wykonania obejmują różne konfiguracje naświetli, które mogą posiadać szybę piaskowaną, refleks, matową z paskami przezroczystymi lub lustro weneckie, a także antywłamaniową przezroczystą P4. Ich rozmieszczenie można dopasować do otworu drzwi, stosując kilka różnych wersji układów bocznych i górnych naświetli. Wygodny wybór jest możliwy dzięki konfiguratorowi dostępnemu na naszej stronie internetowej, który pozwala dopasować drzwi z ościeżnicą stalową do wysokości i szerokości naświetla oraz skonfigurować całość zgodnie z pomysłem i możliwościami technicznymi. Wspaniała użyteczność drzwi zewnętrznych z naświetlami oraz ich niezaprzeczalne walory estetyczne są propozycją dla osób, które cenią sobie przemyślane i gustowne rozwiązania.

Drzwi zewnętrzne z naświetlami górnymi - gdzie się sprawdzą?

Naświetla z pewnością doskonale współgrają ze współczesnymi projektami domów, które stawiają na jasne i otwarte przestrzenie oraz dużą ilość naturalnego światła. Jeśli nie chcesz, by przedsionek domu czy przedpokój przypominał mroczny bunkier i był pozbawionym energii pomieszczeniem, to warto rozważyć zastosowanie drzwi zewnętrznych z naświetlami. Te dodatkowe okienka na świat, wypełnione szybą w wybranym wariancie, pozwolą przenikać słonecznym promieniom do wnętrza i ożywią je ciepłym światłem. Efekt ich zastosowania sprawdza się zarówno w przypadku tradycyjnie urządzonych domów, jak i tych o nowoczesnym projekcie, gdzie pięknie będą się prezentować szerokie drzwi z naświetlami po obu stronach. Jest to jedna z alternatyw dla drzwi z przeszkleniem, ale mogą również być zastosowane razem z modelami, w których pionowa szyba pełni istotną rolę dekoracyjną. W naszej ofercie drzwi zewnętrzne z naświetlami są dostępne do skonfigurowania i zamówienia zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami. Zapoznaj się z wariantami kolorystycznymi, możliwością aranżacji naświetli oraz dodatkowymi opcjami i wybierz wariant idealnie komponujący się z architekturą Twojego domu.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners