Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

Drzwi zewnętrzne przeszklone klasyczne wzory do domu

Drzwi zewnętrzne przeszklone klasyczne

Jednym z największych hitów sprzedaży, wybieranym przez coraz większe grono klientów, są drzwi metalowe zewnętrzne przeszklone, dwuskrzydłowe lub jednoskrzydłowe, które świetnie korespondują z współczesnymi projektami domów. Mnogość wariantów, kolorów, przetłoczeń i zdobień sprawia, że można je swobodnie dopasować do wizji każdego architekta lub pomysłu zrodzonego we własnej głowie. Subtelne przeszklenie dodaje elegancji i sprawia, że korytarz wejściowy jest doświetlony przyjemnym, naturalnym światłem dziennym. Ich jakość, trwałość, funkcjonalność i świetna prezencja to cztery asy w talii kart, dzięki którym Stalprodukt-Zamość wygrywa w pojedynku z konkurencją, warto więc bliżej poznać drzwi zewnętrzne przeszklone klasyczne z najnowszego katalogu.

Trafny wybór na lata - drzwi metalowe zewnętrzne z przeszkleniem

Nasz konfigurator pozwala na stworzenie wariantu kolorystycznego pod każdy indywidualny gust, umożliwiając tradycyjne i stonowane połączenia kolorów oraz wzorów, jak również kontrastowe i wyraziste kompozycje kolorystyczne dla oryginalnych, designerskich projektów domów. Jeśli zdecydujesz się na drzwi stalowe zewnętrzne producent godny zaufania, z bogatym doświadczeniem i tradycjami, który jednocześnie oferuje najwyższy standard wykonania jest z pewnością najlepszym wyborem. W naszej firmie stawiamy na innowacyjne rozwiązania i staranność montażu, by spełniać oczekiwania klientów oraz proponować im produkty w pełni przetestowane i sprawdzone pod kątem jakości. Drzwi zewnętrzne do domu dwuskrzydłowe są chętnie wybieraną opcją, która jest nie tylko praktyczna, ale też doskonale współgra wizualnie z obiektami o większej kubaturze.

Bogata gama kolorystyczna frontów, przeszklenie z szybą matową, reflex lub lustrem weneckim, a do tego subtelna ramka inox bądź błyszcząca czerń. Asymetryczne lub symetryczne umiejscowienie przeszklenia plus różne warianty tłoczeń, uzupełnione klamkami i osłonami zamków spójnymi z ramką szyby dopełniają całości projektu, który staje się prawdziwą ozdobą domu. Nasze drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe z przeszkleniem są wykonane z ocynkowanej blachy laminowanej o grubości 0,6 mm, wypełnione styropianem lub pianą poliuretanową i osadzone w ościeżnicy aluminiowej. Opcjonalnie oferujemy do nich wkładki zamków klasy B, które są dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowym.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe przeszklone - otwórz się szeroko na świat

Z czym kojarzą się nam drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe drewniane? To rozwiązanie, które wielu z nas kojarzy z dawnych lat, z okazałych i momentalnych budynków, jako prawdziwe wrota na świat. Współczesną inkarnację tego pomysłu, którą są nowoczesne drzwi zewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe, można z powodzeniem zastosować do rozmaitych budynków, utrzymanych w różnych stylach architektonicznych. Odważne kolory lub imitujące strukturę drewna wzory, uzupełnione o fantazyjne przetłoczenia z efektowną szybą to rozwiązanie, które zdecydowanie podkreśla wyrafinowany gust właściciela. Drzwi metalowe zewnętrzne dwuskrzydłowe wyglądają szlachetnie i są znacznie łatwiejsze w konserwacji czy regulacji niż wykonane z drewna. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi propozycjami z naszego katalogu i wyboru wariantu, który będzie spełnieniem marzeń.

2024 Stalprodukt, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners